Panjural Monoblok Panjur
Home Icon

Makaslı Panjur Sistemleri

Makaslı Panjur Sistemleri

Ürün ve Teknik Özellikleri:

  • Makaslı panjur sistemlerinde dışarı doğru 45 derece açılarak gölgelendirme yapılır ve güneş ışınlarından korunur, açıkken hava alır.
  • Ayrıca makaslı olması istenen panjur sistemleri de manuel uygulanır.
  • Panjur için kullanılan poliüretan dolgulu alüminyum lameller, kutular, yan kapaklar ve dikmeler aynı malzemelerden oluşur.
  • Işık Kontrolü: Makaslı panjurlar, lamellerin açılıp kapatılmasıyla istenilen miktarda ışık geçişini sağlar. Işığı tamamen engelleyerek iç mekanı karanlık hale getirebilir veya lamelleri açarak odaya daha fazla doğal ışık girmesini sağlayabilirsiniz.
  • Mahremiyet: Makaslı panjurlar, iç mekanınızın mahremiyetini korumanıza yardımcı olur. Lamelleri tamamen kapattığınızda, dışarıdan içeriye bakılmasını engeller ve evinizde veya iş yerinizde daha özel bir ortam sağlar.
  • Güneşten Koruma Kışın Isınma

Renk ÇözümleriOlumsuz Hava Şartlarından Korunma

Yağmur, dolu, kar, rüzgar ve tozdan pencerenizi etkin bir şekilde korur.Rüzgar tarafından havalanan nesnelerin camınıza zarar vermesini önler.

Koruma ve Hırsızlığa Karşı Caydırıcı

Evinizi, kapı ve pencerelerinizi korur. Hırsızlardan gelecek müdahaleleri engeller. PANJURAL kepenkleri ve güvenliğiniz sağlanır.

Güneşten Koruma

Sıcak yaz günlerinde evinizde serin bir atmosfer sağlar. Güneşin ultiviyole etkisi altında kalan perde, moblya ve halılarınız renklerini korur.

Maddi Tasaruf

Sağlamış olduğu ek yalıtım değeri ile yaz aylarında klimaların, kış aylarında ısıtma sistemlerinin verimli kullanımı ile maddi kazanç sağlar.

Meraklı Gözlere Karşı Koruma

Kendi evinizde yanlız kalabilmek için güvenilir bir ortam yaratır ve özel hayatınızı korur.

Gürültüden Koruma

Daha verimli çalışma ve dinleme ortamı için istenmeyen gürültü düzeyini azaltır.