Panjural Image

Dükkan Kepenkleri Sistemi

Dükkan Kepenkleri Sistemi

Dükkân kepenk sistemleri güvenliğin yanı güneş ışığından sert hava koşullarından ve dışardan gelecek olan cisimlere karşı zarardan sizleri korur.
İnsanlar sahip oldukları mallara zarar gelmesini istemediği için güvenlik önlemi alırlar. Dükkân kepenk sistemleri de bunlardan birisidir. Teknolojinin insana sunduğu en son hizmetlerden biriside dükkân kepenk sistemleridir.
Ürünümüz aynı zamanda, dükkanların korunması için kullanıldığı eski ama dayanıklı bir sistemdir. Şimdi bize teknolojinin sunduğu özelliklerle gelişen dükkân kepenk sistemleri ile dünyanın her yerinde insanların kepenklere güvenmesi de bunu kanıtlamıştır. İster manuel ister otomatik olan dükkân kepenk sistemleri dükkanlarınızı,
işyerlerinizi dışardan gelecek etkenlere koruyarak zarar almanızı engeller. İnsanlarımız eşyalarına önem verdiği için mecburiyet olarak görülen dükkân kepenk sistemleri şimdi yenilenmiş sistemiyle çalışıp kumanda sayesinde rahatlıkla kontrol edebileceksiniz.
Dükkân kepenk sistemlerinin avantajları da çoktur kısaca söyle özetlenebilir. Uzun ömürlü olup sıcak daldırma ile yapılan kaplamalar sayesinde dışarıdan gelen etkenlere karşı da dükkân kepenk sistemleri uzun yıllar sıkıntısız ve sorunsuz kullanabilirsiniz.

Panjural Bayisi Olmak İçin Hemen 02126985536'yi ya da size en yakın bölgeyi arayın, Sizde bayiğimizin fırsatlarından faydalanın!>


Panjural Image

Dükkan Kepenkleri Sistemi Avantajları

Güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan birçok kepenk sistemi ve çeşidi, bünyemizde mevcuttur. Müşterilerimiz bizlerle iletişime geçtiği taktirde istediği düzeyde bir kepenk sistemini elde edebilmekte ve elde ettiği sistemden %100 memnun kalmaktadırlar.
Otomatik çelik, alüminyum, ısı izolasyonlu gibi kepenk çeşitleri bünyemizde yer aldığından dolayı müşterilerimiz ihtiyaç duyduğu tüm kepenk çeşitlerini bünyemizden bulabilmektedir.
Dükkan kepenk sistemleri kategorimizde otomatik kontrol edilebilen kepenkler bulunmaktadır. Uzaktan kumandayla kontrol edilebilen, düğmeyle veya manuel olarak açılmasını sağlayabilen sistemler; bünyemizde mevcuttur.

Panjural Bayisi Olmak İçin Hemen 02126985536'yi ya da size en yakın bölgeyi arayın, Sizde bayiğimizin fırsatlarından faydalanın!

Panjural Image

Dükkan Kepenkleri Sistemi

Genellikle küçük işletmeler ve esnaflar dükkanlarına kepenk taktırırken yalnızca güvenlik sağlamayı amaçlar. Bu durumda öncelikli tercih sebebi elbette fiyattır. Ancak geniş çerçeveden bakıldığında ihtiyaçları montaj anında en ucuz otomatik kepenk değil, fiyat/fayda dengesini en iyi şekilde karşılayacak kepenk sistemidir. Uzun vadede en düşük maliyetli otomatik kepenk seçeneğini seçerek, standart bir güvenlik sağlamakla ihtiyaçlarını karşılamış oluruz.
Bazı iş yerlerinin ise daha üst seviyede güvenliğe ihtiyacı vardır. Bu iş yerlerinde darbelere karşı dayanımı daha fazla olan, yanıcı ve patlayıcı maddelere karşı da oldukça dayanıklı Galvanizli Çelik Kepenkler kullanılabilir. Bankalar, Döviz Büroları, Kuyumcular, Eczaneler, Alışveriş Merkezleri gibi iş yerlerinde sıklıkla kullanılırlar.

Panjural Bayisi Olmak İçin Hemen 02126985536'yi ya da size en yakın bölgeyi arayın, Sizde bayiğimizin fırsatlarından faydalanın!>